Sõiduautode remont ja hooldus ning kere- ja värvitööd

+372 509 8457 |  | E-R 8:30-17:30

facebook_page_plugin

Kahjukäsitlus

Vajalikud dokumendid vormistatakse meie kontoris. Teeme koostööd enamuse hetkel Eestis tegutsevate kindlustusseltsidega. Pakume liikluskahjude Otsekäsitlust - see tähendab, et Te ei pea oma autoga kindlustusseltsi minema, vaid võite otse meie poole pöörduda. Osutame otsekäsitluse teenust järgnevatele kindlustusseltsidele:

Võtke meie juurde pöördudes kaasa 

  • Auto kui on võimalik
  • Sõiduki registreerimistunnistus
  • Juhiload
  • Teade liiklusõnnetusest juhul kui on täidetud
  • Muud juhtumit puudutavad dokumendid

 

Kuidas meie abiga Teie auto jälle korda saab?

1. Kahjustada saanud autot palume meie juurde üle vaatamiseks tuua Teile sobival ajal E-R 8:30-17:30. Kohapeal kogume kokku vajalikest dokumentidest koopiad, vormistame kahjuavalduse ja edastame need kindlustusele.

2. Seejärel vaatame sõiduki üle, mille käigus pildistame kahjud ning fikseerime need. Kui sõiduk on liiklemiseks ohutu, siis tagastame selle kuni meiepoolse remondikutseni.

3. Peale ülevaatust asume koostama remondikalkulatsiooni, mille edastame kindlustusele koos vajalike kahjumaterjalidega keskmiselt 2 tööpäeva jooksul (suuremate kahjude puhul nädala või enama aja jooksul).

4. Seejärel asub kindlustus kahjumaterjale ja remondikalkulatsiooni läbi töötama ning pärast seda väljastatakse garantiikiri ehk kinnitus sõiduki remondiks (ajaline kulu keskmiselt 1-2 nädalat, politseiuurimiste puhul kauem).

5. Garantiikirja saabudes võtame ise Teiega ühendust, kooskõlastame remondisoovi ja asendusauto vajaduse ning tellime varuosad. Tarneaeg on keskmiselt kuni 1 nädal (vahel ka enam).

6. Kui varuosad on saabunud, siis kutsume sõiduki remonti.

7. Väiksemad kahjud taastame 1-3 tööpäeva jooksul, keskmised kuni töönädala ja suuremad pikema aja jooksul.

8. Taastusremondi lõppedes teostame kvaliteedikontrolli ja kui kõik on nõuetele vastav, kutsume Teid sõidukile järgi. Sõiduki kahju ülevaatamisest remondi alguseni kulub keskmiselt 3-4 nädalat.

Sõidukite taastamisel lähtume sõidukikindlustuse headest tavadest, mille kohta saab lugeda siit ja liikluskahjude puhul siit.

 

Tallinna kere- ja värvitööde osakonna meister
Telliskivi 57D

Tel: (+372) 53018606, (+372) 6157090
E-mail: